Radyom türkçe bedava indir (iPad Uygulamaları) iPad, iPhone ve iPod için Radyo Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Radyom

Radyom uygulaması ile iPad, iPhone ve iPod Touch akıllı telefonlarınızı kullanarak nerede olursanız olun radyo kanallarını dinleyerek kesintisiz müziğin tadını çıkarabilirsiniz.
Radyom uygulamasının en dikkat çekici özelliği diğer radyo uygulamalarının dışında sıra dışı olan tasarımı. Zira geliştirici eski model bir radyo arayüzü ile danteli bir arada kullanarak tasarımına hoş bir hava katmış. Radyo üzerinde ses açıp kapatma ve kanal ayarlama düğmesinden başka hiç bir teferruat bulunmayan uygulamada dinlemeniz için önceden seçilmiş 24 farklı radyo kanalı bulunmakta. Uygulamanın sade tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde istediğiniz radyo kanalını dinleyebilir ve sosyal medya entegrasyonu özelliği sayesinde istediğiniz zaman Facebook, Twitter gibi ağlarda paylaşım yapabilirsiniz. 
Uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ancak ücretsiz versiyon içeriğinde reklam barındırmaktadır. Eğer Radyom uygulamasının reklamsız sürümüne sahip olmak istiyorsanız AppStore’ da 0.99 dolar ücret ödeyerek reklamsız sürüme sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

  • Lisans : Ücretsiz

  • Boyut : 26.3 MB

  • Versiyon : 1.3

  • Dil : Türkçe
  • Sponsorlu Bağlantılar

    Kırık Link ve Program Hatalarını Bildir!

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir