Adobe Photoshop CS6 türkçe bedava indir (Mac Programları) Mac İçin Profesyonel Resim ve Video Editörü

adobe-photoshop-cs6-2439-1 Adobe Photoshop CS6 türkçe bedava indir  (Mac Programları) Mac İçin Profesyonel Resim ve Video Editörü

Dünyanın en popüler fotoğraf editörü olan Adobe Photoshop CS6 gelişmiş özellikleriyle profesyonel ve amatör kullanıcılara hitap ediyor.
En profesyonel resim düzenleme aracı olarak tanıdığımız Adobe Photoshop, yeni sürümü CS6 ile beraber video düzenleme araçlarını çeşitlendirdi ve geliştirdi.
Video projesi hazırlayanların da işini büyük oranda rahatalatacağa benziyor. Video bölümüne video geçişleri, filtreler, ton ayarlamaları, ton tipi ve animasyonlar gibi yenilikler var. Bu yenilikler tek bir programdan ayrılmadan hem fotoğraf hem de video düzenlemesi yapabilmek için getirildi.

Performans geliştirmelerinin öne çıktığı CS6 bu sürümde kullandığı “Mercury” grafik motoruyla daha hızlı ve akıcı bir çalışma ortamı yaratmanın peşinde. En çok kullanılan Photoshop araçları bu yeni grafik motoruyla yeniden tasarlandı ve ortaya daha yüksek bir performans çıktı.
Bu sürümde “Patch” aracındaki gelişmeler ilgi çekici türden olacağa benziyor. Programı deneyeceklerin ilk test edecekleri araç kesinlikle “Patch” aracı olmalı.

Adobe Photoshop CS6 arayüzünde de değişikliğe gidilerek daha kullanışlı ve şık bir hale getirildi. Adobe’un 2012’nin ikinci yarısında kullanıma geçireceği “The Creative Cloud” ile birlikte Adobe Photoshop CS6 buluta taşınacak böylece programın lisans bilgileri, yedekleme seçenekleri gibi bazı işlemler internetten yapılabilecek.

Adobe Photoshop CS6 kurulumunu yaptıktan sonra size ait Adobe ID ile kayıt olmanız gerekmektedir

 • Lisans : Deneme Sürümü –

 • Boyut : 2 MB

 • Versiyon : 6

 • Dil : İngilizce
 • indirme64 Adobe Photoshop CS6 türkçe bedava indir  (Mac Programları) Mac İçin Profesyonel Resim ve Video Editörü


  Kırık Link ve Program Hatalarını Bildir!

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir