CetaSoft Loto indir Sayısal Loto, Şans Topu, On Numara ve Süper Loto Tahmin Programı Son Sürüm Ücretsiz

LotoPro01 CetaSoft Loto indir  Sayısal Loto, Şans Topu, On Numara ve Süper Loto Tahmin Programı Son Sürüm Ücretsiz

Şans oyunları için kaliteli bir tahmin programı arayanlara önerimiz CetaSoft Loto-Pro yazılımıdır.

Çünkü bu program sayıları rastgele seçmiyor tamamen geçmiş yılların sonuçları içinde yapmış olduğu analizlere dayanarak matematiksel formüllerle tümüyle bilimsel bir yöntem kullanarak sayıları belirliyor.

Bu programın 4 şans oyunu için farklı özel bölümü vardır. Sayısal Loto, Şans Topu, On Numara ve Süper Loto bölümlerinden birini seçmeniz gerekiyor.

Programın verdiği sonuçları kendi tercihinize göre şekillendirebilirsiniz. Program size aşağıdaki seçenekleri sunuyor:

Olasılık hesabı ile oynama : Belirleyeceğiniz sayıların tümü ile ve olasılık formülleri kullanılarak oynayacağınız kolonlar belirlenir.
Garantili formüller ile oynama : Belirleyeceğiniz sayıların tümü ile Sayısal Loto için 5, 4 ve 3 garantili, Şans Topu için 4 ve 3 garantili, On Numara için 9, 8 ve 7 garantili formüller kullanılarak oynayacağınız kolonlar belirlenir.
Tek tek oynama : Belirleyeceğiniz sayılar ile kendi kolonlarınızı kendiniz belirleyerek, rasgele, en sık ve en az çıkan sayıları kullanarak oluşturabilirsiniz.
Rasgele oynama : Oynayacağınız sayıların tek tek, belirleyeceğiniz kolon adedi veya ödeyebileceğiniz tutar kadar bilgisayar tarafından rasgele belirleneceği sistem ile kolonlarınızı oluşturabilirsiniz.
Boyut    12.77 Mb
Lisans    Deneme Sürümü
Dil    Türkçe

25-3-2013-15-03-0811 CetaSoft Loto indir  Sayısal Loto, Şans Topu, On Numara ve Süper Loto Tahmin Programı Son Sürüm Ücretsiz


Kırık Link ve Program Hatalarını Bildir!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir