İcra Takip Programı indir İndir Ücretsiz

Obiİcra İcra Takip Programı Veritabanı olarak Microsoft SQL Server 7.0 (veya üzeri) kullanılmaktadır. Kullanıcı sayısının az olduğu durumlar için Microsoft Access 7.0 (veya üzeri) veritabanı da çözüm olarak sunulmaktadır. Obiİcra İcra Takip Programı Ver. 2.1, en son yazılım geliştirme teknolojisi, Microsoft ADO ve .NET bileşenleri kullanılarak modüler olarak geliştirilmiştir. Bu modüler yapısı sayesinde program her türlü güncellemeye ve değişime açıktır. 

Bir avukatın icra takibinde ihtiyaç duyabileceği tüm bilgi kayıt pencerelerini, hesaplamaları, listeleri, dilekçeleri ve risk izleme gibi çok çeşitli raporları kapsayan, bilgi girişlerini hızlandıran, her türlü takibi sanal ortama taşıyabilen güvenilir ve güvenli bir bilgisayar programıdır.

Obiİcra İcra Takip Programı Ver. 2.1, çok detaylı olduğu gibi çok da kolay bir kullanıma sahiptir. Microsoft standartlarına uygun olarak tasarlanmış arayüzü sayesinde, kullanıcı programa çok kısa bir süre içinde adapte olabilmektedir. Veri girişlerindeki kontrollü mekanizması sayesinde kullanıcı hatalarını en aza indirgemektedir.

   
Sürüm    2.1        
Boyut    8.90 MB        
Lisans    Demo        
Dil    Türkçe        

25-3-2013-15-03-0811 İcra Takip Programı indir  İndir Ücretsiz


Kırık Link ve Program Hatalarını Bildir!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir