Navturk Türkiye türkçe bedava indir (iPhone Uygulamaları) Navigasyon uygulaması

navturk-turkiye-3299- Navturk Türkiye türkçe bedava indir  (iPhone Uygulamaları) Navigasyon uygulaması

iPhone yada iPad kullanıyorsanız ve bu aralar yeni bir Navigasyon cihazı satın alma düşünceniz Navturk Navigasyon uygulaması tam size göre bir uygulama.
Navturk Navigasyon uygulaması şu anda Türkiye’ nin en çok ve en sık güncellenen bir yazılım ve harita bilgisine sahiptir. Uygulama da GPS için bir ücret ödemiyorsunuz. Abonelik ya da herhangi bir sınırlama yok. Uygulamanın güncellemeleri için herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. İnternet ihtiyacı sadece İnternetten Bul seçeneğini kullanacağınız zaman ortaya çıkıyor. Ayrıca uygulamada 1000′ in üzerinde radar ve EDS lokasyonu mevcut.
Ayarlar menüsünde güzegah, harita, görünüm ve uyarılar gibi birçok özelliği kullanabilirsiniz. Güzergah menüsünde navigasyon modu olarak hem araç hemde yaya özelliğini seçebilirsiniz.  Rota hesaplarken en kısa mesafe dışında otoban yada paralı yol tercihinizi belirleyebilirsiniz.
Navturk Navigasyon uygulamasının en önemli özelliği ise bulunduğunuz yolda ki hız limitlerine göre size uyarı vermesidir. Hız limiti 70 km olan bir yolda 75 km hızla gittiğiniz anda uygulama sizi otomatik olarak sesle uyarır. Bu uyarıları kapatmak için bu menüyü kullanabilirsiniz.
Ana Sayfa’ da yer alan Canlı Bilgiler menüsünden ise hava durumu ve döviz kurları gibi günlük hayatta lazım olabilecek bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

 • Lisans : Ücretli – $4.99

 • Boyut : 470 MB

 • Versiyon : 3.5.19679

 • Dil : TR / EN
 • indirme2466 Navturk Türkiye türkçe bedava indir  (iPhone Uygulamaları) Navigasyon uygulaması


  Kırık Link ve Program Hatalarını Bildir!

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir