Online Mp3 Kesme Programı indir Türkçe Mp3 Kesmek İçin Program İndir Ücretsiz

acutter_screen_1_w580 Online Mp3 Kesme Programı indir Türkçe Mp3 Kesmek İçin Program İndir Ücretsiz

Online Mp3 Kesme Programı, Mp3cut.net ile mp3 dosyalarını çevrimiçi kesebilirsiniz. İstediğiniz mp3’ü kesip cep telefonunuza zil sesi oluşturmanız için artık karmaşık programlara ihtiyacınız yok. Üç basit işlemle ücretsiz zil sesleriniz hazır!

Şu an çevrimiçi mp3 kesme programını kullanmak üzeresiniz. Daha once beğendiğiniz bir şarkının kısa bir bölümünü kesip örneğin zil sesi yapmayı sık sık istemişsinizdir değil mi? Önceleri böyle bir işlemi yapabilmek için karmaşık ve zor bulunan dönüştürme ve biçimlendirme programı aramak zorundaydınız. Artık bunu geçmişte bırakabilirsiniz.

Mp3cut.net sitesinin sunduğu ücretsiz hizmetle kesme işlemi artık çok daha basit, hızlı ve kolay hale geliyor. Artık sorun yaşamayacaksınız. İlk olarak yapmanız gereken mp3 yükle duğmesine basıp istediğiniz dosyayı seçmeniz ve dosyanın yüklenip hazır hale gelmesini beklemenizdir. Biçimlendirme işlemi için dosyanın hazır olmasının (İnternet bağlantı hızınıza bağlı olarak) ardından mp3 yükle düğmesi altında yer alan şarkı göstergesi pembe renge, oynatma düğmesi ise kırmızı renge dönüşecektir. Şimdi mp3’ü kırpabilirsiniz. Karşınızda, şarkının ihtiyacınız olan kısmının başlangıcını ve sonunu yansıtan iki tane kaydırma çubuğu var. Buldunuz mu? Şimdi mp3’ü kes ve indir düğmesine basınız. İndirme hemen başlıyacaktır.

Dosya indirildi ve telefonunuza yüklenmeye hazır. Mp3cut.net’in size sunduğu mp3 kesme programı işte böyle kolay çalışmaktadır. Şüphesiz, istediğiniz zaman mp3 kesme programı indirip kullanabilirsiniz ancak sizin de şahit olduğunuz gibi sitemizin sunduğu hizmet daha fazla kullanıcı dostu ve ayrıca zaman kazanmanızı da sağlıyor.

   
Sürüm    –        
Boyut    –        
Lisans    Ücretsiz        
Dil    Türkçe        

25-3-2013-15-03-0811 Online Mp3 Kesme Programı indir Türkçe Mp3 Kesmek İçin Program İndir Ücretsiz


Kırık Link ve Program Hatalarını Bildir!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir