Profesyonel en iyi video düzenleme programı

scr_ashampoo_movie_studio_en_start Profesyonel en iyi video düzenleme programı

Sıradan kullanıcılar günlük video düzenleme ihtiyaçları için  kullanımı kolay olan ve yapabilecekleri kısıtlı olan ücretsiz programları tercih ederler. Çünkü basit işler için yazılımlara para ödemek istemezler. Fakat bazıları da çalıştıkları işleri gereği ya da yapmak istedikleri ve ilgi alanlarına giren işlerden dolayı oldukça üst düzey video düzenleme programlarına ihtiyaç duyarlar. Çünkü profösyoneller için hazırlanan bu tip yazılımlar gelişmiş özellikler sunar. Eğer siz de hem kullanıcı dostu arayüzü, hem hızlı ve kolay kullanılabilir hem de ileri seviye fonksiyonlara sahip profösyonel bir video düzenleyici arıyorsanız sizlere Ashampoo Movie Studio Pro yazılımını öneriyorum.

Sorunsuz bir şekilde videolarınız üzerine yüksek kalitede geçiş efektleri uygulayabilir, videolarınıza sinema derinliği katabilir, görsel efektler ve arka plan müzikleri yardımıyla videolarınızı çok daha profesyonel hale getirebilirsiniz.

Ashampoo Movie Studio Pro ile profesyonel sonuçlar almak için profesyonel bir video editörü olmanıza hiç ama hiç gerek yok. Program sizin için her türlü video düzenleme işlemini en kolay haliyle sizlere sunmakta.

Videolarınızı hızlı ve basit bir şekilde düzenleyebileceğiniz gelişmiş bir video editörüne ihtiyaç duyuyorsanız, Ashampoo Movie Studio Pro’yu mutlaka denemenizi öneriyorum.

Ashampoo Movie Studio Pro Özellikleri:

  • Adım adım işlem yapmaya olanak sağlayan basit kullanıcı arayüzü
  • Video editörü: kesme, yapıştırma, dönüştürme, renk ayarı, kontrast ayarı ve çok daha fazlası
  • Video efektleri
  • Görsel efektler
  • Yüksek kalitede video geçişleri
  • Özelleştirilebilir metin yazıları
  • Arka plan müziği ekleme
  • Video formatı dönüştürme

indir11 Profesyonel en iyi video düzenleme programı

Alternatif indirme linki

Lisans:Deneme Sürümü

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP

Kırık Link ve Program Hatalarını Bildir!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir