Sansürlü Sitelere Girme Programı indir Anti Sansür Son Sürüm Ücretsiz

Antisansür Sansürlü Sitelere Girme Programı indir  Anti Sansür Son Sürüm Ücretsiz

Mahkemece kapatılan yasaklı sitelere kolayca girmek için Anti Sansür programını kullanabilirsiniz. Ücretsiz ve Türkçe olan bu programla sansürlenmiş bütün sitelere tek tıkla çabucak ve hızlı biçimde giriş yapacaksınız.
Boyut    5.90 Mb
Lisans    Ücretsiz
Dil    Türkçe

25-3-2013-15-03-0811 Sansürlü Sitelere Girme Programı indir  Anti Sansür Son Sürüm Ücretsiz

Not: Bu program şüpheli olarak görüldüğü için indirme linki kaldırılmıştır. Detaylar için aşağıdaki yazıyı okuyunuz ve sakın anti sansür programını yüklemeyiniz.

Anti Sansür son dönemin popüler yazılımlarından biri. Ufak ve basit bir yapıya sahip olan programı kullanmak için sitesine girdiğiniz zaman hiçbir açıklama bulunmayan bir anasayfaya ulaşıyorsunuz.(Open DNS Ayarı Nasıl Yapılır?)

Yasak delici programlara dikkat!

Programın sadece indirme linki bulunan Anti Sansür sitesinde bilgi alabileceğiniz bir forum bulunmuyor. Sitenin linkine Google‘a yazarsanız, sayfanın ünlü arama motoru tarafından güvensiz adresler listesine alındığını görüyoruz. Programı kurduktan sonra farklı bilgisayarlara kurmaya denedik. Ancak anti virüs programlarının dosyanın içeriğikonusunda uyarı verdiğini gördük.(Symantec Internet Güvenliği Raporu)

Program neden güvensiz?

Piyasadaki örnekleri gibi iyi bir niyetle hazırlanıp hazırlanmadığına emin olamadığımız program sizin özel bir site üzerinden diğer sayfaları geçmenizi sağlıyor. Özetle, paravan bir site yasakları delmeniz için yardımcı oluyor size. Ancak  bu programı hazırlayan ve adı ana sayfada geçmeyenyazılım şirketi bu yöntem sayesinde yasaklılar listesini kendisi oluşturabilir.


Kırık Link ve Program Hatalarını Bildir!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir