StartupStar türkçe bedava indir Başlangıç Ayarları Değiştirme Yazılımı

startupstar-9152-13 StartupStar türkçe bedava indir  Başlangıç Ayarları Değiştirme Yazılımı

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınızdaki başlangıç ayarlarını değiştirmenize yarayan StartupStar yazılımı ile bilgisayarınızın açılışında yapılması gereken işlemleri kendiniz belirleyebilirsiniz.
Bilgisayarınızı başlattığınızda otomatik olarak çalışan 20′ den fazla program ve uygulamayı kontrol edebileceğiniz yazılım ile başlangıçta açılan gereksiz program ve uygulamaların çalışmasını engelleyebilir ve bilgisayarınızın hızlı bir şekilde açılarak çalışmasını sağlayabilirsiniz. Programın ana ekranı üzerinden başlangıç kayıtlarını görüntüleyerek çalışmasını istediğiniz başlangıç öğelerini etkinleştirebilir, devre dışı bırakabilir veya silebilirsiniz. Ayrıca yazılımda bulunan yerleşik arama fonksiyonu sayesinde ise istenmeyen uygulamaları hızlı bir şekilde bularak çalışmasını iptal edebilirsiniz. 
Bunun yanında yazılım içerisinde bulunan Autostart güvenlik duvarı özelliği ile bilgisayarınızda açılan ve gereksiz bir şekilde kayıt defterinde yer kaplayan uygulama kayıtlarından da kurtulabilirsiniz. 

 • Lisans : Deneme Sürümü – 29.95$

 • Boyut : 3.6 MB

 • Versiyon : 2.0.1.3

 • Dil : İngilizce
 • indirme2413 StartupStar türkçe bedava indir  Başlangıç Ayarları Değiştirme Yazılımı


  Kırık Link ve Program Hatalarını Bildir!

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir