Truespace indir animasyon hazırlama programı son sürüm ücretsiz

Truespace Truespace indir  animasyon hazırlama programı son sürüm ücretsiz

Truespace_2 Truespace indir  animasyon hazırlama programı son sürüm ücretsiz

Bedava 3D modelleme ve animasyon yazılımı arayanlar için Truespace kaliteli bir alternatiftir. Çok sayıda gelişmiş özelliği ve aracı olan bu program sayesinde hem eğlenerek hem de daha kolay ve basit bir şekilde 3D tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu animasyon yapma programı sayesinde üç boyutlu grafiklere model, ışık, doku ve animasyon gibi pek çok sayıda işlem gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca nirengi düzenleme, küçültme, tersine çevirme ve seçimi dönüştürme gibi özelliklere de sahip olan Truespace programıyla pek çok geometrik şekil yaratabiliyorsunuz.

Truespace programı gerçek zamanlı kırılma, su, duman, sis ve ateş gibi değişik gölgelendirme efektine sahip. UV editörüyle 2D dokular üzerinde çalışabilir, muhtelif animasyonlar oluşturabilir ve animasyonları script yazılacak biçimde hazırlayabilirsiniz. Mesela iskelete kol eklemek ve değiştirmek yada klipler oluşturmak mümkün.

Programın morphs özelliği sayesinde gülme, gülümseme, kaş çatma ve daha çok sayıda diğer yüz ifadelerini yaratabilirsiniz. Bunun yanı sıra top gibi fiziksel nesnelerin bir yerden başka bir yere taşınma hareketini oluşturabilirsiniz.
Boyut    345 Kb        
Lisans    Ücretsiz  

25-3-2013-15-03-0811 Truespace indir  animasyon hazırlama programı son sürüm ücretsiz

Alternatif indirme linki


Kırık Link ve Program Hatalarını Bildir!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir